Sık Sorulan Sorular

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Satın alma işlemi nasıl yapılır?
Satın almak istediğiniz hizmete karar verdikten sonra, telefon ve ya mail ile bizlere ulaşıp teyit ettirebilirsiniz ya da direk sitemiz üzerinden siparişinizi geçip ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeniz tarafımıza ulaştıktan sonra en kısa sürede hizmetiniz teslim edilecektir. Hazır Paketlerimiz dışında ortalama hizmet teslim sürecimiz 3 iş günü ile 7 iş günü arasında değiştirmektedir.
Ürünlerin iade hakkı var mıdır?
Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo sitelerimizin tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.
Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?
Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız.Bu Türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.
Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?
Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.
Şu anda web sitemiz var içerikleri aynı şekilde taşıyabilir miyiz?
Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız. Web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.